Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Select
oc: Seleccionar

en: Permission
oc: Dreit

en: About
oc: A prepaus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
