Module permissions (8.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Select
sk: Zvoľte

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: About
sk: Informácie o

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: Filter by name or description
sk: Filtrovanie na základe názvu alebo popisu

en: Enter a part of the module name or description
sk: Zadajte časť názvu modulu alebo časť jeho popisu
