Module Timer (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
