Module Timer (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
