Module Timer (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Save
eu: Gorde

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Duration
eu: Iraupena

en: Installed
eu: Instalatuta
