Module Timer (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: N/A
hi: एन / ए

en: Duration
hi: अवधि

en: Installed
hi: संस्थापित
