Module Timer (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Save
oc: Enregistrar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Duration
oc: Durada

en: Installed
oc: Installat
