Module Timer (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: N/A
ast: N/D

en: Installed
ast: Instaláu
