Module Timer (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Custom
az: Seçilmiş

en: N/A
az: Yox

en: Duration
az: Müddət

en: Installed
az: Quraşdırılıb
