Module Timer (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Save
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: N/A
be: Не даступна

en: Duration
be: Працягласць

en: Installed
be: Усталявана
