Module Timer (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen
