Module Timer (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: N/A
ca: No aplica

en: Duration
ca: Durada

en: Installed
ca: Instal·lat
