Module Timer (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Duration
cs: Trvání

en: Installed
cs: Nainstalováno
