Module Timer (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Save
cy: Cadw

en: Custom
cy: Addasu
