Module Timer (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Save
de: Speichern

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: N/A
de: n. v.

en: Duration
de: Dauer

en: Installed
de: Installiert

en: Uninstalled
de: Deinstalliert
