Module Timer (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε
