Module Timer (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Custom
eo: Propra
