Module Timer (1.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado

en: N/A
es: N/D

en: Duration
es: Duración

en: Installed
es: Instalado

en: Uninstalled
es: Desinstalado
