Module Timer (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Duration
fi: Kesto

en: Installed
fi: Asennettu
