Module Timer (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: N/A
gl: N/D

en: Duration
gl: Duración

en: Installed
gl: Instalado
