Module Timer (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Duration
gu: સમયગાળો
