Module Timer (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: N/A
hr: N/D

en: Duration
hr: Trajanje

en: Installed
hr: Instaliran
