Module Timer (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Save
hu: Mentés

en: Custom
hu: Egyéni

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Duration
hu: Időtartam

en: Installed
hu: Telepített

en: Uninstalled
hu: Eltávolítva
