Module Timer (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Installed
hy: Տեղադրված
