Module Timer (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: None
id: Tiada

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai

en: N/A
id: T/T

en: Duration
id: Durasi

en: Installed
id: Terinstal

en: Uninstalled
id: Tidak terpasang
