Module Timer (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Save
is: Vista

en: Custom
is: Sérsniðið

en: N/A
is: Á ekki við
