Module Timer (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Save
it: Salva

en: Custom
it: Personalizzato

en: N/A
it: N/D

en: Duration
it: Durata

en: Installed
it: Installato
