Module Timer (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Save
ja: 保存

en: Custom
ja: カスタム

en: Duration
ja: 期間

en: Installed
ja: インストール済み
