Module Timer (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
