Module Timer (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі
