Module Timer (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: N/A
ku: نییە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
