Module Timer (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Save
lv: Saglabāt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: N/A
lv: N/P

en: Duration
lv: Ilgums

en: Installed
lv: Instalēts
