Module Timer (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत
