Module Timer (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Uninstalled
nl: Gedeïnstalleerd
