Module Timer (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Custom
nn: Tilpassa
