Module Timer (1.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Save
pl: Zapisz

en: Custom
pl: Własne

en: N/A
pl: niedostępne

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Uninstalled
pl: Odinstalowano
