Module Timer (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Installed
ps: لګول شوي
