Module Timer (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Save
pt: Guardar

en: Custom
pt: Personalizado

en: N/A
pt: N/D

en: Duration
pt: Duração

en: Installed
pt: Instalado

en: Uninstalled
pt: Desinstalado
