Module Timer (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: N/A
ro: N/D

en: Duration
ro: Durată

en: Installed
ro: Instalat
