Module Timer (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Duration
sk: Trvanie

en: Installed
sk: Inštalované
