Module Timer (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: N/A
sl: N/D

en: Installed
sl: Nameščeno
