Module Timer (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar
