Module Timer (1.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Save
sv: Spara

en: Custom
sv: Anpassad

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Installed
sv: Installerad

en: Uninstalled
sv: Avinstallerad
