Module Timer (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: N/A
ta: இல்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
