Module Timer (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Duration
te: నిడివి
