Module Timer (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: N/A
th: ไม่มี

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Installed
th: ติดตั้ง
