Module Timer (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel

en: Duration
tr: Süre

en: Installed
tr: Kurulu
