Module Timer (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: N/A
uk: Н/Д

en: Duration
uk: Тривалість

en: Installed
uk: Встановлено

en: Uninstalled
uk: Деінстальовано
