Module Timer (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں
