Module Timer (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Installed
vi: Đã cài đặt
